Bir playboyun hezimeti

Bir playboyun hezimeti

Miami’de kadınlara düşkünlüğüyle tanınan milyoner Kramer, 90 milyon dolarını harcadıktan sonra cebinde 300 bin dolarla kalakaldı

İflasım yakın

Alman asıllı ABD’li emlak yatırımcısı Thomas Kramer, hayatı boyunca lüks partilerde zevk ve sefa peşinde koştu. 29 yaşında kendi şirketini kuran 56 yaşındaki işadamının lükse düşkünlüğü onu bitirdi. 90 milyon dolarlık servetini yatlara, içkiye ve kadınlara harcayan Kramer’in elinde sadece 300 bin dolarlık bir banka hesabı kaldı. Ayrıca 3,8 milyon dolar borcu da olduğunu söyleyen işadamı, “Yatlarımı, katlarımı satıp, ortada mı kalayım. İflasım çok yakın” sözleriyle serzenişte bulundu.

Paramı vermiyorlar

Miami sahilinde yaptırdığı geniş kompleksin karşılığında 108 milyon dolarlık tazminat alması gerektiğini belirten Kramer, “Mahkeme kararına rağmen 7 yıldır kimse bana ödeme yapmadı” dedi. Playboy, geçen yıl boyunca dünyayı gezerek eğlenceli partilerde gününü gün etti. Dubai’de yaptığı tatilde 10 kız arkadaşıyla görülen çapkın işadamı, babasından kendisine 3 milyon kaldığını ve öyle geçindiğini söyledi. Kramer, “Ayda en az 50 bin dolar harcıyorum, parasız kalırsam arkadaşlarımdan alırım” dedi.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s