Sosyete gülü Hint fakiri oldu

Sosyete gülü Hint fakiri oldu

Dünyanın en eğlenceli partilerinde eğlenen Amerikalı Peral, aşkı için uçağa atladı ve Hindistan’da küçük bir köye yerleşti

Facebook buluşturdu

ABD’nin California eyaletinde yaşayan Adriana Peral, aşkı uğruna eğlenceli yaşamından vazgeçti. 41 yaşındaki kadın, Facebook üzerinden tanıştığı Hintli çiftçi Mukesh Kumar ile sanal bir ilişkiye başladı. Kumar ile tanışmadan önce alışveriş yapan, spora giden ve arkadaşlarıyla içip eğlenen Parel, şimdi inek sağıp, koyun güdüyor. Hindistan’ın ülkesine göre ‘daha kapalı’ olduğunu söyleyen Parel, “Bu problem değil” dedi.

İneklerle duş keyfi

Altı aylık sanal bir ilişkinin ardından Mukesh ile tanışmak için Hindistan’a giden Parel, iki ay içinde evlilik kararı alarak Haryana’ya yerleşti. Eski yaşamında kokteyl partilerden çıkmayan Parel’in şimdiki evinde tuvaleti bile yok. İneklerin arasında duş alan kadın, “Hayatım boyunca böyle mutlu olmadım. Bu yaşamı hiçbir şeye değişmem” sözleriyle kararının arkasında durdu. Ancak aşkı için hayatını radikal bir kararla değiştiren Parel, ülkesinden ayrılırken küçük kızını bile gerisinde bıraktı.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s